سئوالات متداول

A great restaurant website

درباره شیرینی یاب

مجموعه شیرینی یاب یکی از تخصصی ترین سایت های فروش آنلاین کیک و شیرینی است که در کنار آن با بهره مند از تیم تخصصی تحریریه به بررسی شیرینی فروشی ها و کافه ها می پردازد. این مجموعه فعالیت خود را از کرج و تهران آغاز نموده و قصد دارد فعالیت خود را در آینده به تمام کشور گسترش دهد.
در بالای صفحه اصلی قسمت جستجو وجود دارد که هر کاربر میتواند شیرینی فروشی های اطراف خود را مشاهده کند. همچنین با درج نام قنادی و یا شیرینی مورد نظر میتوانید لیست فروشگاه های اطراف خود را بیابید.
مجموعه شیرینی یاب با استفاده از سیستم دلیوری پیک و یا خودرو سفارش شما را از فروشگاه مورد نظر دریافت و در زمانی مناسب برای شما ارسال می کند. زمان دریافت سفارش شما به عواملی چون دوری و نزدیکی فروشگاه، وضعیت ترافیک و... بستگی دارد اما تلاش ما بر ارسال به موقع سفارشات است.
جهت رفاه حال شما و سهولت پرداخت میتوانید وجه سفارش را از طریق درگاه های امن بانک های مختلف و همچنین پرداخت امن زرین پال و پی پال نیز انجام دهدی.
خیر دلیل این امر پیگیری سفارشات و ارائه خدمات بهتر و ارائه کدهای تخفیف برای شما می باشد. پس برای سفارش می توانید ابتدا در قسمت ثبت نام وارد شوید و اطلاعات تماس و آدرس خود ار وارد کنید.

چگونه سفارش دهیم؟

1- ابتدا شهر و یا محله خود را انتخاب کنید.

2- از لیست نمایش داده شده قنادی مورد نظر را انتخاب کنید.

3- در این مرحله به قسمت منو ها بروید و شیرینی مورد نظر را انتخاب کنید.
4- طبق حساب کاربری خود، سفارش را تایید کنید.
5- ایمیل تایید را دریافت می کنید.

6- منتظر پیک می مانید تا سفارش شما ارسال گردد. نوش جان

تمام هزینه های درج شده در منوی قنادی ها در سایت شیرینی یاب بروز شده است. همچنین باتوجه به میزان خرید شما و با وجود برگزاری جشنوواره ها، اعیاد و تخفیفات ویژه نه تنها در هزینه و وقت صرفه جویی می کنید بلکه هزینه به مراتب کمتری را نسبت به خرید حضوری پرداخت خواهید کرد.

تمامی مراحل لغو یا تغییر سفارش می بایستی قبل از مرحله نهایی و ثبت سفارش صورت پذیرد. در غیر اینصورت سفارش شما نهایی شده و باید جهت لغو آن با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید.

طبق طرح های گوناگون ما به مشتریانی که دارای میزان خرید مشخص طبق جداول فروش هستند کدهای تخفیفی ارسال می کنیم تا در قسمت نهایی سازی سفارش آنرا در قسمت مربوطه وارد کنند . همچنین در اعیاد و جشنواره های مختلف نیز میتوانید منتظر کدهای تخفیف ما باشید.

شرایط همکاری

جهت همکاری در مجموعه شیرینی یاب بعنوان بازاریاب، پشتیبان، مسئول پاسخگویی به سفارشات و... با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.
اگر صاحب کسب و کار هستید می توانید از قسمت افزودن فروشگاه در بالای سایت و تکمیل موارد در خواستی اقدام کنید. همچنین با شماره 09392096002 تماس گرفته و شرایط همکاری را دریافت نمایید.
اگر سوال شما در این قسمت پاسخ داده نشده است میتوانید از طریق شماره درج شده و چت آنلاین با پشتیبانان ما در ارتباط باشید.